LV RU EN

Noderīga info - Laulību gredzeni

       Viena no skaistākajām dienām ikkatra cilvēka dzīvē ir kāzas, kad mijam gredzenus un saviem iecerētajiem sakām maģisko ‘’jā’’ vārdu. Tikai īpaši jums darinātie laulību gredzeni, kas šo burvīgo dienu un turpmāko kopīgo ceļa gājumu padarīs svarīgu un neaizmirstamu.

 

      

 
       Kādi pamatkritēriji ir jāievēro, lai veiksmīgi izvēlētos laulību gredzenus, kas ne tikai priecēs jūs un jūsu otro pusīti visu atlikušo dzīvi, atgādinot par skaisto savienību, bet arī akcentēs katra spilgto individualitāti un vienreizējo stilu? Der atcerēties un ielāgot dažus galvenos:
 
-          gredzenu profils,
-          gredzenu platums,
-          cik krāsu zelts būs ietverts gredzenos,
-          cik un kādi un dārgakmeņi būs gredzenos, to daudzums un izkārtojums.
 
 
       Gredzenu profils.
 
       Paši izplatītākie gredzenu profili ir pusapaļi vai arī taisnstūra. Lai blakus pirkstiem būtu ērti un gredzeni ikdienas gaitās netraucētu, ir nepieciešams, lai to profila biezums būtu vismaz 1,3 mm – 1,5 mm .
 
                                                        
 

       Tāpat arī ir kombinētie profili, piemēram, gredzena pamatnē ir taisnstūra profils, bet tam virsū ir iestrādāts pusapaļš profils, tādejādi vizuāli radot ekskluzīvu divstāvu gredzenu iespaidu.

 

       Gredzenu platums.

 
       Tradicionāli laulības gredzenu platums svārstās no 2 mm – 10 mm. Taču, ja izšķiraties pasūtīt ekskluzīvus un vienreizējus laulību gredzenus, tad to ieteicamais platums ir 5 mm un vairāk.
 
       Cik krāsu zelts var būt ietverts gredzenos?
 
       Pārsvarā laulību gredzeni tiek izgatavoti no viena, divu vai trīs krāsu zelta, un visvairāk izplatītākās krāsas ir sarkana, dzeltena un balta. Krāsu kombinācija gredzenos var būt ļoti dažāda, piemēram, ja gredzena platums ir 6 mm, tad 2mm var būt no baltā zelta, bet 4mm – no sarkanā. Arī formās krāsu savienojumu kombinācijas var būt dažādi variējamas, jo ir iespējams izgatavot taisnus, ieslīpus un viļņveida gredzenus.
 

               

 

       Dārgakmeņu daudzums un izkārtojums gredzenos.

 
       Parasti laulību gredzenos tiek iestrādāti briljanti, kurus biežāk izvēlas sievietes, taču vīrieši – retāk. Dārgakmeņu daudzums un izkārtojums laulību gredzenos ir atkarīgs no jaunlaulāto gaumes un maciņa biezuma.
 
             
 
       Galvenais materiāls, no kura šobrīd tiek izgatavoti laulību gredzeni, ir 585 proves zelts, kas var būt dažādās, vairākās krāsās; retāk tiek izmantots 750 proves zelts. Minimālā laulību gredzenu cena ir 160Ls par komplektu, bet maksimālā - te nu atkal noteicošie kritēriji ir katra pasūtītāju individuālās vēlmes un iespējas.
 
       Gribētos kliedēt vispārpieņemtos mītus un priekšstatus par to, ka izgatavot laulības gredzenus pēc pasūtījums ir dārgāk kā nopirkt gatavus. Piemēram, ja pēc pasūtījuma tiek izgatavoti divas krāsu ( sarkans  zelts 5 mm, balts   zelts 2 mmv ) laulību gredzeni ar briljantiem,  sieviešu gredzenā ir iestrādāti 0,029 karātu, tad tas ir 2 mm diametrā.
 
 
 
 
       Vidējais komplekta svars būs 12 grami, un, ja gredzeni tiek izgatavoti no mūsu zelta, tad komplekta kopīgā cena būs 415 Ls. Tie ir pietiekoši ekskluzīvi, skaisti, grezni, plati un komfortabli juvelierizstrādājumi ar briljantiem, kas jūs priecēs visu mūžu! Un, ja izrēķina cenu par 1 gramu, tad tā sanāk tikai 34,19 Ls. Ja gredzeni tiek izgatavoti no pasūtītāju zelta, tad tie jums izmaksās 185 Ls. Ja gredzenus veido no vienas krāsas zelta, tad 10 gramīgu gredzenu summa ir aptuveni 240 Ls, un par 1 gramu tas sanāk 24 Ls! Taču vidējā zelta pārdošanas cena veikalos par 1-  gramu  sākas no 35 Ls un vairāk, un ja tajos vēl ir iestrādāts kāds neliels briljants, tad cena ievērojami palielinās. Bet mēs piedāvājam izgatavot individuālus un ekskluzīvus gredzenus tieši jums! Tad nu parēķiniet paši, kur un kā ir izdevīgāk!’’
 
      Uz tikšanos SIA ‘’VIGORIUS’’ mājīgajās telpās, kur varam aplūkot, piemērīt, izvēlēties un pasūtīt ne tikai laulību gredzenus, bet arī daudzus citus skaistus, vienreizējus un unikālus juvelierizstrādājumus!
© 2011 VIGORIUS
Facebook Twitter