LV RU EN

Par mums

     Juvelierizstrādājumu uzņēmums SIA “VIGORIUS” ir dibināts 2007. gadā un kopš tā laika ir veiksmīgi strādājis tirgū un ieguvis zināmu atpazīstamību un cilveku uzticēsanos mūsu produkcijai un darbam. Mūsu veikalos jūs atradīsiet ne tikai plašu sudraba un zelta rotaslietu klāstu, ko ražojam tepat Latvijā, bet arī kvalitatīvas rotas, galda piederumus un ikonas no Krievijas un Itālijas juvelierizstrādātājiem. Ilgadējā sadarbība un piegāde no tiešā ražotāja nodrošinās arī izdevīgākas cenas jums. Ja nu gadījumā jūs neatrodat vēlamo produkciju mūsu veikalos, mūsu meistari ir gatavai izgatavot gan vienkāršas, gan unikalas rotaslietas pēc individuāla pasūtījuma, kuras atbildīs gan jūsu gaumei, gan maka biezumam.


     Latvijas meistaru roku darbi papildina kolekcijas ar savu unikalitāti. Mūsu juvelieri piedāvā īpašu izstrādājumu kategoriju – smalki izveidoti klasiskā stila juvelierizstrādājumi ar dārgakmeņiem.

 
     Mūsu mājaslapā ir iekļauta tikai neliela daļa no rotaslietām un galda piederumiem, kas ir pārdošanā mūsu veikalos. Ja vēlaties apskatīties visas kolekcijas un produkciju, droši apmeklējiet kādu no mūsu veikaliem un mēs palīdzēsim izvēlēties rotu, ka ir piemērota tieši jums. Informāciju par mūsu veikaliem varat atrast sadaļā  “Kontakti”.


     Visi mūsu veikalā atrodamie zelta un sudraba izstrādājumi ir marķēti ar Latvijas Proves Biroja provi. Juvelierizstrādājumiem ar pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem papildus tiek pievienots Inspekcijas sertifikāts, kas apliecina akmeņu kvalitāti.


     Juvelierizstrādājumu fotogrāfijām ir informatīvs raksturs un dabā šo izstrādājumu lielums vai krāsa var atšķirties. Sīkākai informācijai lūdzu zvaniet : 29710507, 26897563 vai rakstiet uz epastu info@vigorius.lv


     Pievilcīgās cenas mūsu salonveikalā patīkami pārsteigs, un piedāvātais preču klāsts iepriecinās gan visjaunākās modes dāmas, gan viņu lieliskās māmiņas un vecmāmiņas! Visi piedāvājumā esošie juvelierizstrādājumi ir unikāli – tikai vienā eksemplārā.


     Mūsu zelta un sudraba juvelierizstrādājumu kolekcijās piedāvājam:

                   - auskarus
                   - aproces
                   - ķēdītes
                   - brošas
                   - gredzenus
                   - kulonus
                   - kaklarotas
                   - pīrsingus
                   - kaklasaišu piespraudes

     Visi skaistuma cienītāji novērtēs zelta rokas pulksteņus, sudraba ikonas, kā arī sudraba traukus, kuri ne tikai izgreznos Jūsu interjeru, bet arī radīs mājīgu atmosfēru ģimenes svētku laikā.

     Mūsu zinošie un pieredzējušie speciālisti palīdzēs izvēlēties dāvanu jebkuram dzīves gadījumam – kāzām, jubilejām, kristībām, kā arī sniegs padomu kā pareizi kopt šos izstrādājumus, lai saglabātu to izskatu ilgus gadus.


     Īpašiem gadījumiem mūsu profesionālie juvelieri izveidos unikālas rotas tieši Jums.

 

 

 

     Klienta kartes īpašniekiem ir īpašas privilēģijas, pastāvīgās atlaides un speciālie piedāvājumi!

© 2011 VIGORIUS
Facebook Twitter